PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

„Staropolskie Wędliny” to produkty zawsze o wyjątkowym smaku i najwyższej jakości. Jest tak, ponieważ przywiązujemy ogromną wagę zarówno do odpowiedniego doboru mięs, jak i czasu potrzebnego do ich wyprodukowania.

Starannie dobrane receptury

Spośród rzeszy różnorodnych dostawców, wybieramy mięsa o najwyższych standardach jakościowych, które następnie wzbogacamy kompozycją świeżych przypraw, podkreślających ich naturalny wymiar.

O marce

Sentyment i szacunek do staropolskich smaków, to nieodłączne „składniki” kuchni wszystkich polskich rodzin. Taki też cel przyświeca marce „Staropolskie Wędliny”. Zachowane od dziesiątek lat oryginalne receptury, pozwoliły nam stworzyć produkty o niepowtarzalnej nucie smakowej. Staropolskie-Wędliny

Szynkaod zawsze

Szynka …od zawsze powstaje ze starannie dobranego mięsa wieprzowego, które wędzimy i parzymy zgodnie z niegdysiejszą recepturą.

Kiełbasa Śląska

Kiełbasa śląska to połączenie najlepszej jakości mięsa, oraz starannie dobranych przypraw.

Krakowska parzonaOd zawsze

Kiełbasa drobiowo – wieprzowa grubo rozdrobniona peklowana, parzona, wędzona.

Boczekod zawsze

Boczek …od zawsze przygotowuje się według … pradawnej receptury.

KabanosyOD ZAWSZE

Kabanosy …od zawsze swój wspaniały, intensywny smak zawdzięczają odpowiednio dobranym naturalnym przyprawom.

Frankfurterki wędzone

Frankfurterki smakują wyjątkowo pysznie. Starannie dobrane składniki, oraz znakomity smak i aromat przekonają do siebie każdego.

Kaszanka

Kaszanka to połączenie mięs oraz starannie dobranych przypraw i składników.

PolędwicaOd zawsze

Polędwica …od zawsze powstaje z odpowiednio dobranego mięsa wieprzowego, które poddawane jest specjalnemu wędzeniu, dzięki czemu polędwica ma rzesze fanów chcących delektować się jej smakiem.

Kiełbasa Zwyczajna

Kiełbasa zwyczajna to kiełbasa przyprawiona odpowiednio dobraną kompozycją przypraw i użytego mięsa.

Krakowska suchaOd zawsze

Krakowska sucha …od zawsze to wędlina powstająca z najwyższej jakości mięsa przyprawiona starannie dobraną kompozycją naturalnych przypraw i ziół.

Boczek pieczonyod zawsze

Boczek pieczony …od zawsze to wędlina, którą przygotowujemy według starannej receptury. 

MyśliwskaOd zawsze

Myśliwska …od zawsze to kiełbasa suszona powstająca dzięki drobiazgowemu doborowi mięs, przypraw i ziół. Jej smak i aromat zadowoli nawet największych koneserów wędlin suszonych.

lista sklepów

Sklepy mięsne Żubr to największy wybór doskonałej jakości wędlin, mięs i drobiu produ-kowanych przez wyselekcjonowanych polskich producentów. Załoga naszych sklepów z uśmiechem, doradzi w wyborze zawsze świeżych wyrobów.Aktualnie nasi klienci mogą dokonywać zakupów w 10 sklepach Artek i 34 sklepach Żubr.
sklepyzubr.pl